Arçelik Markalar

Arçelik İkinciel Kombi

Arçelik İkinciel Kombi satışları, bakım ve test aşamaları tarafımızca yapılmış revizyonlu Arçelik ikinci el kombiler garantili olarak müşterilerimize satılmaktadır. Firmamızın bakım teknisyenleri  bakım aşamasında cihazın tüm parçalarını tek tek kontrol edip aksama yapan parçaların değişimini sağlamaktadır. Kombinin genel bakımında yapılan işlemler müşterinin uzun süre sorunsuz kullanmasını amaçlayarak yapılmaktadır.

Enerji Teknik Garantisi Arçelik İkinciel Kombi

Revizyon edilmiş Arçelik ikinciel kombiler satışı yapıldıktan sonra müşteri bilgileri ile sistemimize girişi yapılır. Satışı yapıldıktan sonra olası problemlerde sisteme girmiş olduğumuz müşteri bilgileri ile kayıt çıkarılır. Vermiş olduğumuz garanti süresi içerisinde hiçbir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak Arçelik ikinciel kombi servis hizmeti sağlanır. Firmamızın satmış olduğu Arçelik ikinciel kombi modellerini aşağıdaki resimlerden kontrol edebilirsiniz. Arçelik ikinciel kombi fiyatları konusunda bilgi almak için firmamızı aramanız gerekmektedir.

Sıfır Arçelik kombi alacak değerli müşterilerimiz için resmi https://www.arcelik.com.tr/kombi adresinden  yeni güncel modellere ulaşabilirler.

Not: Stok sayısı günlük olarak değişebileceği için resimlerdeki cihazların bilgisini çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Bu konuda anlayış göstermenizi temenni ederiz.

Arçelik 28 Kw İkinciel

Arçelik DGK 30 Kw İkinciel Kombi

Arçelik DGK 26 HY Hermetik Kombi İkinci El İstanbul ikinci el Arçelik DGK 26 HY Hermetik kombi satışı son testleri ...
Daha Fazlasını Oku

Yazar Hakkında

Admin

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button