Baykan Markalar

Baykan İkinciel Kombi

Baykan İkinciel Kombi satışları, bakım ve test aşamaları tarafımızca yapılmış revizyonlu Baykan ikinci el kombiler garantili olarak müşterilerimize satılmaktadır. Firmamızın bakım teknisyenleri  bakım aşamasında cihazın tüm parçalarını tek tek kontrol edip aksama yapan parçaların değişimini sağlamaktadır. Kombinin genel bakımında yapılan işlemler müşterinin uzun süre sorunsuz kullanmasını amaçlayarak yapılmaktadır.

Enerji Teknik Garantisi Baykan İkinciel Kombi

Revizyon edilmiş Baykan ikinciel kombiler satışı yapıldıktan sonra müşteri bilgileri ile sistemimize girişi yapılır. Satışı yapıldıktan sonra olası problemlerde sisteme girmiş olduğumuz müşteri bilgileri ile kayıt çıkarılır. Vermiş olduğumuz garanti süresi içerisinde hiçbir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak Baykan ikinciel kombi servis hizmeti sağlanır. Firmamızın satmış olduğu Baykan ikinciel kombi modellerini aşağıdaki resimlerden kontrol edebilirsiniz. Baykan ikinciel kombi fiyatları konusunda bilgi almak için firmamızı aramanız gerekmektedir.

Sıfır baykan kombi alacak değerli müşterilerimiz için resmi https://baykangrup.com/baykan-urunler/ adresinden  yeni güncel modellere ulaşabilirler.

Not: Stok sayısı günlük olarak değişebileceği için resimlerdeki cihazların bilgisini çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Bu konuda anlayış göstermenizi temenni ederiz.

 

Yazar Hakkında

Admin

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button