Bosch Markalar

Bosch İkinciel Kombi

Bosch İkinciel Kombi satışları, bakım ve test aşamaları tarafımızca yapılmış revizyonlu Bosch ikinci el kombiler garantili olarak müşterilerimize satılmaktadır. Firmamızın bakım teknisyenleri  bakım aşamasında cihazın tüm parçalarını tek tek kontrol edip aksama yapan parçaların değişimini sağlamaktadır. Kombinin genel bakımında yapılan işlemler müşterinin uzun süre sorunsuz kullanmasını amaçlayarak yapılmaktadır.

Enerji Teknik Garantisi Bosch İkinciel Kombi

Revizyon edilmiş Bosch ikinciel kombiler satışı yapıldıktan sonra müşteri bilgileri ile sistemimize girişi yapılır. Satışı yapıldıktan sonra olası problemlerde sisteme girmiş olduğumuz müşteri bilgileri ile kayıt çıkarılır. Vermiş olduğumuz garanti süresi içerisinde hiçbir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak Bosch ikinciel kombi servis hizmeti sağlanır. Firmamızın satmış olduğu Bosch ikinciel kombi modellerini aşağıdaki resimlerden kontrol edebilirsiniz. Bosch ikinciel kombi fiyatları konusunda bilgi almak için firmamızı aramanız gerekmektedir.

Sıfır bosch kombi alacak değerli müşterilerimiz için resmi https://www.bosch-thermotechnology.com/tr/tr/ocs/residential/yogusmali-kombiler-754581-c/ adresinden  yeni güncel modellere ulaşabilirler.

Not: Stok sayısı günlük olarak değişebileceği için resimlerdeki cihazların bilgisini çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Bu konuda anlayış göstermenizi temenni ederiz.

İkinciel Bosch Condens 2000w Kombi

Bosch Condens 2000w Yoğuşmalı Kombi İkinci El İstanbul ikinci el Bosch Condens 2000w Yoğuşmalı kombi satışı son testleri tarafımızca yapılmıştır ...
Daha Fazlasını Oku

Yazar Hakkında

Admin

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button