Ferroli Genel Markalar

Ferroli İkinciel Kombi

Ferroli İkinciel Kombi satışları, bakım ve test aşamaları tarafımızca yapılmış revizyonlu Ferroli ikinci el kombiler garantili olarak müşterilerimize satılmaktadır. Firmamızın bakım teknisyenleri  bakım aşamasında cihazın tüm parçalarını tek tek kontrol edip aksama yapan parçaların değişimini sağlamaktadır. Kombinin genel bakımında yapılan işlemler müşterinin uzun süre sorunsuz kullanmasını amaçlayarak yapılmaktadır.

Enerji Teknik Garantisi Ferroli İkinciel Kombi

Revizyon edilmiş Ferroli ikinciel kombiler satışı yapıldıktan sonra müşteri bilgileri ile sistemimize girişi yapılır. Satışı yapıldıktan sonra olası problemlerde sisteme girmiş olduğumuz müşteri bilgileri ile kayıt çıkarılır. Vermiş olduğumuz garanti süresi içerisinde hiçbir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak Ferroli ikinciel kombi servis hizmeti sağlanır. Firmamızın satmış olduğu Ferroli ikinciel kombi modellerini aşağıdaki resimlerden kontrol edebilirsiniz. Ferroli ikinciel kombi fiyatları konusunda bilgi almak için firmamızı aramanız gerekmektedir.

Sıfır ferroli kombi alacak değerli müşterilerimiz için resmi http://www.ferroli.com.tr/isitma-sistemleri-2/ adresinden  yeni güncel modellere ulaşabilirler.

Not: Stok sayısı günlük olarak değişebileceği için resimlerdeki cihazların bilgisini çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Bu konuda anlayış göstermenizi temenni ederiz.

 

Yazar Hakkında

Admin

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button