Protherm

Protherm İkinciel Kombi

Protherm İkinciel Kombi satışları, bakım ve test aşamaları tarafımızca yapılmış revizyonlu Protherm ikinci el kombiler garantili olarak müşterilerimize satılmaktadır. Firmamızın bakım teknisyenleri  bakım aşamasında cihazın tüm parçalarını tek tek kontrol edip aksama yapan parçaların değişimini sağlamaktadır. Kombinin genel bakımında yapılan işlemler müşterinin uzun süre sorunsuz kullanmasını amaçlayarak yapılmaktadır.

Enerji Teknik Garantisi Protherm İkinciel Kombi

Revizyon edilmiş Protherm ikinciel kombiler satışı yapıldıktan sonra müşteri bilgileri ile sistemimize girişi yapılır. Satışı yapıldıktan sonra olası problemlerde sisteme girmiş olduğumuz müşteri bilgileri ile kayıt çıkarılır. Vermiş olduğumuz garanti süresi içerisinde hiçbir ücret talep edilmeden ücretsiz olarak Protherm ikinciel kombi servis hizmeti sağlanır. Firmamızın satmış olduğu Protherm ikinciel kombi modellerini aşağıdaki resimlerden kontrol edebilirsiniz. Protherm ikinciel kombi fiyatları konusunda bilgi almak için firmamızı aramanız gerekmektedir.

Not: Stok sayısı günlük olarak değişebileceği için resimlerdeki cihazların bilgisini çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Bu konuda anlayış göstermenizi temenni ederiz.

İkinciel Protherm Leopard Kombi

Kombi Protherm Leopard Hermetik İkinci El İstanbul ikinci el Protherm Leopard kombi satışı son testleri tarafımızca yapılmıştır. Revizyonlu ikinciel Protherm Leopard ...
Daha Fazlasını Oku

İkinciel Protherm Lynx Kombi

Kombi Protherm Lynx Hermetik İkinci El İstanbul ikinci el Protherm Lynx kombi satışı son testleri tarafımızca yapılmıştır. Revizyonlu ikinciel Protherm Lynx ...
Daha Fazlasını Oku

Yazar Hakkında

Admin

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button